اخذ مجوز مرکز بین المللی آموزش و آزمون ICDL توسط موسسه تحقیقاتی رایمند پژوه
 
اخذ مجوز مرکز بین المللی آموزش و آزمون ICDL توسط موسسه تحقیقاتی رایمند پژوه

پس از بررسی مدارک و ارزیابی توسط بنیاد جهانی ICDL در مورخه 28 جولای 2015 برابر با  6 مرداد 1394 موسسه تحقیقاتی رایمند موفق به اخذ مجوز بین المللی مرکز آموزش و آزمون بین المللی ICDL گردید.
برای اخذ گواهینامه بین المللی هریک از دوره های ICDL متقاضیان باید به یکی از مراکز مجاز آزمون در کل دنیا مراجعه نموده و Log Book مربوط به آزمون مورد نظر را دریافت نمایند. ( توضیح اینکه مرکز آزمون و آموزش بین المللی رایمند مرکز مجاز Test Center بین المللی در استان خراسان رضوی می باشد)
 Log Book  دفترچه ای شامل مشخصات فردی و ثبت نتایج آزمون می باشد که در 149 کشور جهان دارای ارزش و اعتبار یکسان است . در واقع   Log Book  مجوز ورود به آزمونهای بین المللی است .
متقاضی باید بعد از تهیه Log Book برای شرکت در آزمون به یکی از مراکز مجاز آزمونهای بین المللی مراجعه نموده و ثبت نام نماید . پس از آزمون در هریک از مهارتهای مورد نظر ICDL ، در صورت قبولی صفحه مربوط به آن مهارت در Log Book ممهور به مهر بنیاد بین المللی ICDL می شود و در صورت قبولی در تمامی مهارتهای دوره مورد نظر Log Book متقاضی جهت صدور گواهینامه بین المللی (certificate) به بنیاد بین المللی ICDL در کشور مربوطه ارسال می شود. (توضیح اینکه متقاضی می تواند مهارتهای هر کدام از دوره های ICDL را در سایر مراکز مجاز آزمون بین المللی در کل دنیا آزمون دهد)


مزاياي دريافت گواهينامة بين‌المللي كامپيوتر از بنياد جهاني ICDL

1- اين گواهينامه‌ها بعنوان رايج‌ترين مدارك بين‌المللي مهارتي در زمينة IT و كامپيوتر در 149 كشور شناخته شده و به 41 زبان ترجمه مي‌گردد و سازمانهايي چون يونسكو از آن حمايت مي‌نمايد.
2- مدركي چون Core ICDL  حداقل 130 ساعت آموزشي جهت دانشجويان برخي از دانشگاهها در نظر گرفته ميشود.
3- اين مدارك جهت استخدام و ارتقاء درجة اكثر كاركنان دولت در نظر گرفته ميشود.( مثلاً ICDL Core معادل 130 ساعت آموزش ضمن خدمت درنظر گرفته مي‌شود)
4- اولويت استخدام در مراكز دولتي و خصوصي داخل كشور و خصوصاًً خارج از كشور (مورد قبول 148 كشور جهان)
5- تضمين كنندة اينكه فرد داراي گواهينامه ، مهارت و سواد كافي در رشتة مورد نظر را دارد. ( رشته‌هايي چون : گرافيك-نقشه كشي-طراحي صفحات وب و...)
6- بهره مندي از قابليتهای بين المللی آموزش كامپيوتر و دروازه ای جهت ورود به جامعه اطلاعاتی جهاني( شبكه‌هاي اجتماعي مجازي-اينترنت و...) و كاهش هزينه و زمان
7- گذرنامه ای برای دست يافتن به تحصيلات عاليه در زمينه IT  ( نقطة شروعي جهت دريافت گواهينامه‌هاي تخصصي در رشتة كامپيوتر همچون: MCSE.CCNA,…

 
 
نویسنده / منبع خبر : روابط عمومی موسسه                                              تاریخ درج : 1394/05/06
 
 
کلیه حقوق این سایت متعلق است به  موسسه تحقیقاتی رایمند پژوه  و  استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد. .
طراحی و برنامه نویسی توسط : داده پردازی آسمان