استارتاپ ویکند
 
استارتاپ ویکند
برای اولین بار درشهرستان تربت حیدریه، رقابت ایده پردازی (استارتاپ ویکند) به همت مرکز رشد دانشگاه تربت حیدریه با همکاری موسسه تحقیقاتی رایمند پژوه برگزار شد.
دراین رقابت که بزرگ ترین رویداد کارآفرینی نیز محسوب می شود، شرکت کنندگان تلاش می کنند تا ایده های خود را تبدیل به کسب و کار كنند.
همچنین بیش از125 نفر دراین رقابت شرکت كردند که پس از مطرح کردن ایده ها و رای گیری ازحاضران، 9 طرح به عنوان طرح های برتر انتخاب و تمامی شرکت کنندگان درقالب 9 تیم با یکدیگر به رقابت پرداختند.
در روز دوم این رقابت چندین کارگاه آموزشی درخصوص تکنیک ها و روش های کار بر روی ایده و همچنین ارائه ایده ها برگزارشد ؛ تیم ها تا ساعات پایانی شب نیز به تکمیل ایده ها و طرح های خود پرداختند.
درآخرین روز این رویداد تیم ها برای تکمیل طرح های خود زمان داشتند که پس از پایان زمان مقرر دوباره تمامی تیم ها و داوران در سالن آمفی تئاتر حضور یافتند و هر تیم در مدت زمان مشخص شده به ارائه نهایی ایده خود پرداخت.
گفتني است پس از بررسی های داوران، درپایان سه تیم چشم سوم، دی جی زعفران و نرم افزار فروش مصالح ساختمانی به ترتیب حائز رتبه های اول تا سوم شده و جوایزی به آنها اهدا شد.
 
 
نویسنده / منبع خبر : روابط عمومی موسسه                                             تاریخ درج : 1394/10/06
 
 
کلیه حقوق این سایت متعلق است به  موسسه تحقیقاتی رایمند پژوه  و  استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد. .
طراحی و برنامه نویسی توسط رایمند پژوه