انتشار یافته های علمی شما


انتشار یافته های علمی در قالب کتاب(پایان نامه ، طرح و..)

واحد انتشارات موسسه تحقیقاتی رایمند پژوه مصمم به انتشار کتاب با هدف ماندگاری و اثربخشی یافته های علمی- پژوهشی پژوهشگران اعم از تالیف، ترجمه و پایان نامه بصورت کتاب چاپی با تیراژ محدود/ نامحدود از طریق ناشران مطرح کشور گردیده تا با مکتوب سازی، پژوهش های فوق را به زیور طبع آراسته و جاودانه نماید.

پایان نامه های دانشجویان اعم از کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری پس از طی مراحل طولانی اداری تصویب گردیده و حداقل هر محقق بیش از یکسال بر روی آن بطور شبانه روز با نظارت اساتید راهنما و مشاور که از اعضای برجسته هیات علمی دانشگاهها می باشند، کار علمی انجام داده و به دلیل عدم آشنایی/ استطاعت مالی/ نبود ساز و کار مناسب ارزش گذاری و ماندگار نمودن آثار علمی در کشور، این پژوهش ها ترویج نیافته و در قفسه کتابخانه دانشگاههای کشور بایگانی می گردد.

همانطور که مستحضر می باشید چاپ کتاب ضمن خلق ارزش در رزومه، در کلیه مجامع علمی و مصاحبه های گوناگون دارای بیشترین امتیاز بوده و به دلیل موارد مذکور از این امتیاز محروم می گردند. این موسسه تجربه گران­سنگ خود را به راحتی در اختیار محققان قرار داده و روند انجام اقدامات علمی و پژوهشی را تسهیل نموده است.

 

فرایند اقدام برای انتشار کتاب:
1.       عضویت در سایت موسسه تحقیقاتی 
2.     ارسال فایل word اثر (پایان نامه/ تالیف/ ترجمه)، از طریق لینک  "چاپ یافته های علمی"
3.     واریز 50 درصد از هزینه مربوطه بصورت آنلاین
                 تذکر: کلیه هزینه های آماده سازی از ابتدا تا پایان ارسال پستی در هزینه فوق گنجانده شده و متقاضی هزینه اضافی علاوه بر این پرداخت نخواهد کرد.
4.     آماده سازی کامل کتاب توسط موسسه و ارسال فایل نهایی ، دریافت تاییدیه نهایی و انجام سایر مراحل (حروفچینی/ صفحه آرایی/ شابک/ فیپا/ مجوز چاپ ارشاد)
5.       چاپ کتاب به 2 نسخه
6.    ارسال نسخ چاپی با پست پیشتاز به آدرس اعلامی متقاضی
                  تذکر: انجام کامل مراحل، طی فرایند، چاپ و ارسال پستی درصورت همکاری متقاضی حدود یک ماه بطول می انجامد.

 نکات بسیار مهم:
1.    برای سرعت بخشیدن و فوریت انجام کار همکاری و هماهنگی متقاضی و درج اطلاعات دقیق و پاسخگویی از طریق عضویت در سایت موسسه توسط متقاضی الزامی است.

2.     کلیه اقدامات موسسه مطابق با قوانین مصوبه و با همکاری و انعقاد تفاهم نامه با ناشران کشور صورت می پذیرد.

3.        نیازی به حضور فیزیکی متقاضی نبوده و کلیه اقدامات غیرحضوری و از طریق پنل کاربری / ایمیل قابل پیگیری خواهد بود.

4.        طراحی جلد توسط تیم طراحی و گرافیک موسسه با رعایت اصول فنی گرافیکی صورت می گیرد. در صورتیکه طرح خاص و یا تصویری برای روی جلد مد نظر مولف می باشد می بایست حتما به همراه فایل اثر ارسال گردد.

5.       اطلاعات و فایل های ارسالی پژوهشگران (درصورت انصراف و یا اقدام کامل) با رعایت اصول علمی و اخلاقی در دبیرخانه محرمانه موسسه محفوظ می ماند.

6.       فایل pdf نهایی کتاب پس از آماده سازی، قبل از انتشار از طریق پنل کاربری /ایمیل به رویت متقاضی رسیده و با وصول تایید به مرحله چاپ در می آید.

7.       چاپ کتب درخواستی در تیراژ پایین (کمتر از ۱۰۰ عدد) به روش دیجیتال و کیفیت چاپ دیجیتال بصورت مطلوب صورت می پذیرد.

8.       سایز کتاب بصورت وزیری و رقعی باتوجه به درخواست متقاضی صورت می پذیرد.

9.       جهت خلق امتیاز ویژه برای خود متقاضی، خواهشمند است فایل نهایی خود را بطور کامل مطالعه نموده تا عاری از هرگونه غلط املایی و یا ویرایشی باشد.

10.    درصورت تمایل به پیشگفتار اختصاصی در ابتدای کتاب، متن آن را به همراه اثر ارسال نمائید.

_________________________________________________________________

اطلاعات تماس:
ایمیل : info@raymandp.ir  
پنل کاربری :  منوی ارسال پیام به اعضا جهت ثبت سفارش  چاپ پایان نامه ها در قالب کتاب خود می توانید پس از عضویت در سایت موسسه از طریق گزینه  ثبت سفارش چاپ یافته های علمی در پنل مدیریت خود اقدام نمایید.

چنانچه عضو سایت نیستید برای عضویت اینجا کلیک کنید و چنانچه عضو سایت شده اید از اینجا وارد پنل مدیریت خود شوید. 
 
 
کلیه حقوق این سایت متعلق است به  موسسه تحقیقاتی رایمند پژوه  و  استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد. .
طراحی و برنامه نویسی توسط رایمند پژوه