گروه پژوهشی رایمند

گروه پژوهشی رایمند یک تیم علمی پژوهشی با کادری با تجربه و متخصص است که فعالیت خود را به همت جمعی از دانشجویان با انگیزه ی آغاز نموده است. با توجه به وسعت فعالیتهای گروه پژوهشی رایمند دپارتمانهای مختلفی در آن شکل گرفته که دپارتمان تخصصی مقالات یکی از مهمترین آنهاست. با توجه به اهمیت اجتناب ناپذیر داشتن مقالات تخصصی برای محققین و دانشجویان، بخش مقالات این گروه از زمان تاسیس، هدف خود را فعالیت در زمینه مشاوره جهت نگارش و چاپ مقالات در ژورنالهای معتبر بین المللی قرار داده و موفق گردیده است با استفاده از پتانسیل طیف وسیعی از متخصصین این هدف را دنبال نماید. از این روی، گروه پژوهشی رایمند بر مبنای ارائه کار با کیفیت، درستکاری و مسئولیت پذیری مفتخر است تا با کمک به محققین و دانشجویان جوان کشور فرآیند طولانی نگارش و چاپ مقالات را تسهیل و تسریع نماید و خدمات ذیل را با کیفیتی بسیار بالا و در زمانی کوتاه به دانشجویان و محققین گرانقدر داخل و خارج از کشور ارائه کند:

خدمات گروه پژوهشی رایمند :

·         چاپ مقالات در ژورنالهای  ISC، ISI  .

·         انتخاب ژورنال مناسب با در نظر گرفتن معیارهایی همچون انطباق پذیری اهداف و حیطه فعالیت ژورنال و مقاله، ضریب تاثیر ژورنال، اعتبار ژورنال بر اساس Black List و White List وزارت علوم و دانشگاه آزاد، پروسه داوری ژورنالها و محدودیت زمانی متقاضی

·         مشاوره در زمینه چاپ مقالات

·         تغییر فرمت مقالات مطابق فرمتهای مورد قبول ژورنالها همچون  APA، MLA، شیکاگو و

·         ارسال مقالات برای ژورنالها و تسریع فرآیند داوری و پیگیری آن

·         پاسخ به سؤالات داوران و برطرف نمودن نقدهای مد نظر داوران

·         دریافت پذیرش نهایی

·         ارسال مقاله چاپ شده

جهت ثبت سفارش نگارش و یا چاپ مقالات خود می توانید پس از عضویت درسایت از طریق گزینه سفارش چاپ مقاله در پنل مدیریت خود اقدام نمایید. چنانچه عضو سایت نیستید برای عضویت اینجا کلیک کنید و چنانچه عضو سایت شده اید از اینجا وارد پنل مدیریت خود شوید.


 

 
 
کلیه حقوق این سایت متعلق است به  موسسه تحقیقاتی رایمند پژوه  و  استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد. .
طراحی و برنامه نویسی توسط رایمند پژوه